Staromodny dial / stół obrotowy numer specjalny "impuls do podwójnego tonu i многочастотный DTMF moduł" standard ZZ-9

Dostępność: W magazynie

zł64.63 zł59.46

Opis produktu

DIALOR1.0-to схемотехнический moduł, który można ponownie wykorzystać stary telefon wybieranie numeru; może ona przekształcić impulsowe sygnały, które nie są rozpoznawane przez nowoczesne przełączniki, w dual tone sygnały, które mogą być zidentyfikowane nowoczesne przełączniki; to sprawia, że tybetańskie komórkowe, które mogą być zorganizowane i mogą być ponownie użyte w codziennym życiu;

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, proszę zostawić wiadomość w Ванване.Postaram się dostarczyć państwu szczegółowe i odpowiednie metody instalacji.Pomóż swojemu telefon do normalnego użytkowania!

Wsparcie dowolny model old-fashioned mozaika telefonu!Wiele staromodne telefony zostały pomyślnie zainstalowane w Niemczech, USA i Japonii.

Teoretycznie obsługuje każdy rodzaj wybierania impulsowego telefonu.Dla różnych zagranicznych modeli może być skonfigurowany zgodnie z wymaganiami użytkownika.

Uznajmy wszystkie rodzaje wymagań technicznych i poszczególnych wymagań do produkcji na zamówienie wniesionych przez konsumentów.

  • Materiał: Pojazd używany

Opinie

Napisz opinię

Pokrewne produkty

Najlepsze