Opis produktu

Ten w 100% naturalny latex produkt wykadrowany i wykonany ręcznie specjalnie dla ciebie.Jest to specjalnie zaprojektowany, aby wciągać i wypchnąć cię we wszystkich właściwych miejscach.Grubość 0,40 mm(0,016 cala) jest optymalna jak dla elastyczności i trwałości.To wygląda na twoją drugą skórą!

Dane techniczne

-Najlepsza jakość wokół 100% gwarancji satysfakcji!!!

-0,40 mm grubości,—wysoki poziom elastyczności (0,3 mm,0,6 mm,0,8 mm i 1 mm są również dostępne)

-Wszystkie rozmiary są dostępne.Produkcja na zamówienie mocno приветствовано

-MOQ 1 dla każdej rzeczy, czas realizacji wśród 10-19 dni.

-Zamówienia OEM & ODM mocno witają.

Noszący

W ogóle odzież lateksowa przeznaczona jest do tego, aby być szczelnie ciasnego.Dlatego może być trudno założyć bez pomocy smaru.Istnieją 3 podstawowe sposoby przygotowania латексного kombinezonu do noszenia.

(1) lekko posypać wewnętrzną część odzieży talkiem przed założeniem, bo obcy talk i kurz bardzo widoczne na gumie.

(2) należy stosować smar na bazie silikonu, takie jak "Eros Bodyglide" lub "Eros Cult Dressing Aid".W razie potrzeby nałóż cienką powłokę na wewnętrzną część ubrania i skórę.

(3) Trzecia metoda zmniejszenia lub wyeliminowania wysokiego tarcia lateksu przy opatrunku jest początkowego chlorowania gumy.

Gumę można łatwo oznaczyć lub zerwać paznokcie, jeśli używać nadmiernej siły podczas натягивании odzieży.Upewnij się, że twoje ubrania są dobrze naoliwione lub pokryta talkiem.Można również założyć kilka lekkich bawełnianych rękawiczek, aby uniknąć jakichkolwiek uszkodzeń.Podczas pracy z lateksem gołymi rękami upewnij się, że są czyste, zanim wejść w kontakt z ubraniem.Należy pamiętać, że guma może być stale jest w kolorze brązowy kolor w kontakcie z miedzi, mosiądzu lub brązu - uważaj z miedzianymi monetami

Nigdy nie należy narażać lateks na działanie olejków eterycznych

Nigdy nie należy narażać swoje ubrania na działanie otwartych płomieni i ognia, tak jak guma się pali

Polerowanie

Twoje ubrania będą dostarczone do ciebie nienaruszona.Aby błyszczeć, zalecamy użycie lakier na bazie silikonowej, na przykład "Eros Bodyglide' lub 'Eros Cult Dressing Aid

Nigdy nie блестите mebli lakierem i unikaj środków smarnych i kremy na bazie oleju, ponieważ niszczą gumę.

Nie należy pocierać zewnętrzną powierzchnię odzieży zbyt mocno lub sukna, tak jak błyszcząca powierzchnia może być stale porysowana.

Czystość

Można prać gumową odzież w czystej, letniej wodzie.Unikaj detergentów i mydeł.Zawsze wycierać nadmiar wody miękkim ręcznikiem i pozostawić do wyschnięcia na płaskiej lub nieaktualną do pojemnikach.Nigdy nie suszyć, nie czyścić i nie prasuj ubrania.

Przechowywanie

Латексную ubrania najlepiej przechowywać w szafie z dala od źródeł ciepła, światła (szczególnie silnego światła słonecznego i silnego promieniowania ultrafioletowego, które może zepsuć jasną odzież), metali, olejów, rozpuszczalników, smarów i ognia.Należy unikać wilgotnych warunków przechowywania

Zasady zwrotu

1. Wszystkie elementy muszą być wykonane w 95% jak obraz; musisz świecić sami.

2. Mamy zespół QA, aby sprawdzić poprawność funkcjonowania produktów, zanim zostaną one zapakowane i wysłane do ciebie.Ale trzeba dokładnie zweryfikować swój rozmiar ubrań przed zakupem.

3. Nie chcemy zwracać towary z powrotem bez żadnych problemów z jakością.

4. nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia produktów podczas transportu.Znowu zaleca się kupić ubezpieczenie!

5. Jeśli masz jakieś problemy z towarem, prosimy o kontakt z nami, zanim zrobisz spór z naszą firmą!

6. wymiana: w ciągu 7 dni możesz wymieniać na Nowy po tym, jak pozwolił; wymiany tylko na gotowe części, a nie na zamówienie.Ja nie proponuję zwrot pieniędzy, dlatego proszę zapoznać się z tabelą rozmiarów, a także nie wahaj się ze mną skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek inne pytania dotyczące rozmiarach.

7. zwrócony towar jest podejmowana w ciągu 2 dni od jego otrzymania.

Jeśli zamówisz i zapłacisz za towar, oznacza to, że akceptujesz politykę i odpowiedzialny.

O Sprzężenia Zwrotnego

Opinia jest bardzo ważna dla nas obu, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług, proszę, pomóż umieścić pozytywną recenzję dla nas, jeśli nie jesteś zadowolony z naszym towarem, prosimy o kontakt z nami, będziemy ci rozsądne decyzje, twoje zadowolenie jest naszym pierwszym celem.Dziękuję!

  • Typ Towaru: Cummerbunds
  • Materiał:
  • Styl: Modne modele
  • Grubosć:
  • Podłoga: Unisex
  • Dla: klub i impreza
  • Rodzaj Wzoru: Geometryczny
  • Numer Modelu: 9510-3

Opinie

Napisz opinię

Pokrewne produkty

Najlepsze