Opis produktu

Opis produktu

Cechy: całkowicie nowy i wysokiej jakości.Przenośny rozmiar, łatwy do przenoszenia.nadaje się do użytku profesjonalnego lub użytku domowego.Wprowadzenie produktu: rodzaj produktu: kolor szminki: 12 kolorów efekt: krem Waga netto: 3,5 g Chcesz być gwiazdą makijażu?Jeśli to masz, to się spełni.To całkowicie bezpieczny dla ciebie, aby z nich korzystać.

Prosimy pamiętać, że ze względu na efekt oświetlenia i komputerowego kolory rzeczywiste kolory mogą nieznacznie różnić się od zdjęcia.

Zawartość Pakietu:

Szminka * 1 Szt.

1.ze względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor elementu.Gwarantujemy dokładnie taki sam styl, jak pokazano na zdjęciu, ale nie gwarantujemy, że towar będzie siedzieć na ciebie tak samo, jak na ten model.Dziękuję!

2. Proszę pozwolić 1-2cm różni się ze względu na pomiar ręczny, dzięki!

1. Najlepszy sposób to bezpośrednie online-płatność,którą można wybrać sami.Jeśli chcesz inne warunki płatności, prosimy o poinformowanie nas o tym wcześniej, kiedy zamawiasz.

2. płatność musi być dokonana w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia, w przeciwnym razie zamówienie zostanie nieprawidłowy lub anulowane przez system.

3. upewnij się,że wypełniłeś wszystkie szczegółowe informacje,takie jak osoba kontaktowa, adres, kod pocztowy i numer telefonu podczas wypełniania informacji o swoim kupującym.

1. Jesteśmy darmowa wysyłka lotniczą poczta wieloryba ,osiągamy większą część z krajów wewnątrz 35----60 dni robocze.

2. koszt dostawy nie obejmuje żadnych podatków w imporcie, a kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne.

3. wysyłamy towar w ciągu 7 dni roboczych po potwierdzeniu pełnej płatności.Jeśli płatność nie jest dostępny, zamówienie zostanie automatycznie zamknięty.

4. kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie ubezpieczenia ,problemy i szkody, które są spowodowane przez usługę dostarczania takich wypadków, opóźnień lub innych problemów.Ponadto, nabywca ponosi odpowiedzialność za wszelkie podatki i/lub opłaty pobierane przez ich kraj.I produkty będą oznaczone jako "prezent" lub "wzór" dla twojego lekkiego odprawy celnej i mniejszej energii. (jeśli chcesz zadeklarować towar jak inna nazwa towaru lub określić wartość celna, prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia)

1. Wszystkie towary są sprawdzane przed wysyłką, dlatego też, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz wymienić towar w ciągu jednego tygodnia, i należy skontaktować się z nami w ciągu 24 godzin od otrzymania zakupu .

2. koszt wysyłki i obsługi nie podlegają zwrotowi, klient ponosi odpowiedzialność za wszystkie koszty zwrotu i ponownej wysyłki.

3. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym stanie, w tym pudełka i akcesoria.Wykonane ludźmi wady nie są gwarantowane , takie jak złamane, porysowana i tak dalej.

4. dla wszystkich szczegółów,prosimy wysłać EMS lub lokalnej mail kiedy wyślij temu.

1. wczesne potwierdzenie kupującego będzie wysoko ocenione po otrzymaniu towaru.

2. ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej firmy, serdecznie zapraszamy was zostawić pozytywny komentarz jest dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.To zajmuje tylko 1 minutę,ale ta 1 minuta jest dla nas niezwykle ważne.

3. proszę, skontaktuj się z nami przed zarodnikami lub pozostawienie jakiejkolwiek negatywnej lub neutralnej opinii.Będziemy współpracować z państwem w celu rozwiązania wszelkich problemów.Dziękuję za zrozumienie!

Uwaga:

Jeśli potrzebujesz inny inny towar w moim sklepie,

proszę kliknąć na poniższe zdjęcia, aby go znaleźć.

Dziękuję.

 • Numer Modelu: LA0006
 • CZYSTA MASA: 3,5 g x 3
 • Korzyści: Nawilżacz
 • GZZZ: YGZWBZ
 • Składnik: bezpieczny
 • marka: ЛАМУЗЛЕНД
 • Typ: szminka
 • Kraj/region produkcji: Chiny
 • Numer Certyfikatu: 201912418
 • Ilość: 3 szt. / zestaw
 • Dowód: GZZZ

Opinie

Igor4f003 | 2020-09-19

5 cm and from :))) !! Cool

5 / 5

Joshuaparker420 | 2020-10-21

Very good product though small

5 / 5

Napisz opinię

Pokrewne produkty

Najlepsze