Sivir 26inch syntetyczne kolor brązowy dla kobiet z grzywką kręcone, długie, falowane użyć do partii cosplay maszyna zrobiła peruki

Dostępność: W magazynie

zł167.48 zł85.42

Opis produktu

Długość:26 cm

Waga:260 g

Fryzura: faliste

Konsystencja:Włosy Syntetyczne

Kolor włosów:brązowy

Numer modelu:121-RGF-8324B-BROWN

Materialna Ranga: Wykonane Z Wysokiej Jakości Теплостойкого Włókna Syntetycznego, Naturalny Oglądać

Średnia wielkość pokrywy :obwód pokrywy wynosi 21.25-23.00",rozmiar można dowolnie regulować za pomocą regulowanych pasków

Drodzy przyjaciele, dziękujemy za wizytę w naszym sklepie.

1.DLACZEGO DŁUGOŚĆ NIE ZGADZA SIĘ Z OPISEM?

Mierzymy długość włosów, gdy są one rozciągnięte do bezpośredniego stylu, i mierzymy wig od górnej części włosów do końca, falowane i kręcone włosy będą znacznie krótszy w porównaniu z prostymi włosami.Proszę zwrócić uwagę na odpowiednią długość przed złożeniem zamówienia, dziękuję!

2.DLACZEGO KOLOR NIE ZGADZA SIĘ Z OPISEM?

Różnice w kolorze mogą być spowodowane kilkoma przyczynami, takimi jak odzwierciedlenie kolorów na monitorze,oświetlenie, tło, itp.Jeśli jednak uważasz, że towar, który otrzymałeś, jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami jak najszybciej, rozwiążemy go za ciebie.

3.JAKIE SĄ KORZYŚCI Z SYNTETYCZNYCH PERUK W PORÓWNANIU Z PERUKI Z LUDZKICH WŁOSÓW?

a.peruki z włosów syntetycznych tańsze niż peruki z ludzkich włosów, więc można sobie pozwolić częściej zmieniać swój styl, lub gdy chcesz odetchnąć od swojego obecnego wyglądu.

b.peruki z włosów syntetycznych łatwiej układać, niż peruki z ludzkich włosów.Peruki z ludzkich włosów wymagają dużej pielęgnacji i mijać częściej.W ten sposób, peruki z ludzkich włosów zazwyczaj wymagają większej opieki niż syntetyczne peruki.

c.peruki syntetyczne są wstępnie stylizowane i wstępnie przycięte i zachowują swój pierwotny kształt nawet po praniu.Dlatego znacznie łatwiejsze dla przeciętnego konsumenta.Peruki z ludzkich włosów zazwyczaj wymagają strzyżenia i stylizacji fryzjer, zanim będzie można je nosić.

4.JAK DBAĆ O SYNTETYCZNE PERUKI Z WŁOSÓW?

Twój nowy wig łatwo przechadza nadmiernej stylizacji i praniem, więc przeczytaj nasz przewodnik po pielęgnacji syntetycznym koronkowym przednim peruce, aby zapewnić trwałość perukę i zachować jego styl.

Peruki syntetyczne są produkowane z odpornego na wysoką temperaturę włókien, która wytrzymuje temperaturę do 180 stopni Celsjusza (400F).To świetnie nadaje się do prostowania kręcone/kręconych syntetycznych peruk lub trwałej Yaki/bezpośrednich syntetycznych peruk

  • Materialna Rangi: Wysokotemperaturowy Włókno
  • marka: Сивир
  • Kolor Włosów: Brązowy
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: 121-RGF-8324B-BRĄZOWY
  • Waga: 260g
  • Długość: 26Inch
  • Konsystencja: Falisty
  • Rozmiar Pokrywy: Średni Rozmiar
  • Długość Peruki: długi

Opinie

Napisz opinię

Pokrewne produkty

Najlepsze