Opis produktu

Cechy produktu zawiera trzy wstępnie zmierzone dawki mleka w proszku, wystarczające dla trzech pasz wewnętrzna część może być usunięty, aby przekształcić w wygodny kubek na przekąski idealne do podróży sterylizator, kuchenka mikrofalowa i zmywarka-bezpieczny BPA-free opis produktu

Ten poręczny mały blok ponosi trzy wstępnie zmierzone porcje mleka w proszku w oddzielnych przedziałach.Kiedy będziesz gotowy do karmienia, po prostu высыпьте w proszku do butelki z wcześniej przegotowaną wodą lodową.Gdy dziecko podrośnie, zabierzcie wewnętrzne części do pojemnika w kształcie miski, szklanki lub filiżanki do przekąsek.Jest idealny do podróży lub do użytku w domu.

Dozownik mleka w proszku Philips AVENT zawiera wystarczająco dużo proszku formuły dla trzech paszowego o pojemności 260 ml. Cały dozownik można sterylizować, używać w kuchence mikrofalowej i zmywarce.

Zasady zwrotu:

Wszystkie produkty są poddawane ścisłej kontroli jakości i testy, aby upewnić się, że są one w dobrym stanie przed wysłaniem.

Wadliwy produkt zostanie zaproponowana wymiana lub zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni od otrzymania.Jednak towary powinny być zwrócone w oryginalnym stanie.Pokrywamy koszt wysyłki.Wysyłka

Proszę pamiętać, że państwa narodowe organy celne mogą pobierać cło na przywóz i/lub inne podobne opłaty - np. podatek od wartości dodanej, podatek od zakupu, opłaty celne, itp. Będziemy wdzięczni za zrozumienie tego, że nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie podatki lub opłaty pobierane przez urząd celny przy zakupie.Jeśli kupujący nie wie, ile (jeśli w ogóle) podatku od importu może być zobowiązany do zapłaty, prosimy skontaktować się z lokalnymi organami podatkowymi przed zakupem.

Zazwyczaj towary są wysyłane standardowej międzynarodowej dostawy według stawki ryczałtowej. (Air mail).Dziękuję za cierpliwość.Proszę dać nam czas, jeśli potrzebujesz express-obsługa przed wysyłką, i będziemy naliczać dodatkowe opłaty za wysyłkę.Poniżej znajdziesz czas przyjazdu w celach informacyjnych.Proszę, nie kupuj, jeśli nie możesz czekać.

Kraj

czas dostawy

Zwrot pieniędzy, jeśli

Azjatycka

5-15 dni

Ponad 30 dni

Stany Zjednoczone i Europa

Rosja

7 do 20 dni

30-50 dni

Ponad 40 dni

Ponad 60 dni

Inne kraje

14-30 dni

Ponad 60 dni

  • Materiał: PC
  • Skorzystaj z: Jedzenie
  • marka: Авент
  • Grupa Wiekowa: Niemowląt
  • szablon: Трехрешетка
  • Typ: Pudełka Do Przechowywania I Bunkry
  • Materialna Charakterystyka: BPA free
  • Rodzaj Wzoru: Twarda

Opinie

Lovablemom2005 | 2021-01-16

Top quality וטוב very

5 / 5

Napisz opinię

Pokrewne produkty

Najlepsze