Przynęty 55 g łodzi Rybackich Troll przynęta żywica akrylowa ośmiornica bionic kalmar Połowów przynęty pióro spódnica

Dostępność: W magazynie

zł28.13 zł19.68

Opis produktu

Opakowanie: 1 szt.

Rozmiar:długość 17 cm Waga 55 g

Uwaga: Proszę, pozwólcie, 2% -3% błędy ze względu na pomiar ręczny.Dziękuję za zrozumienie.Kolor może się nieznacznie różnić od rzeczywistego ze względu na światło.

1. akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2.płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3.Jeśli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności w ciągu 3 dni.

Towar dostarczany jest w ciągu 7 dni roboczych po pełnej płatności.Jeśli nie możesz uzyskać swoje produkty na czas,skontaktuj się z nami, sprawdzimy i naprawimy to dla ciebie w najbliższym czasie.Odpowiemy na twoje e-maile w ciągu 48 godzin zwykle.czasami niewielkie opóźnienie ze względu na weekend lub wakacje.Jeśli nie można uzyskać nasze e-maile w ciągu 48 godzin,proszę sprawdzić swój spam lub skontaktuj się z nami na inny adres e-mail.

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój projekt.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Allformende.eu.Czy można wybrać sobie wymianę.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY TOWARY Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

  • Numer Modelu: 17 CM 55 G
  • marka: ДНДУЮ
  • Typ: Przynęta
  • Kategoria: Zintegrowany Przynęta
  • Pozycja: Ocean Rock Фшинг

Opinie

Joni Qosashvili | 2020-12-15

Goods arrived within the times, great value, great price. Seller highly recommended

5 / 5

Efp2011efp | 2020-12-15

Goods arrived within the times, great value, great price. Seller highly recommended

5 / 5

Jean Paul Herrera Serrano | 2020-12-15

Goods arrived within the times, great value, great price. Seller highly recommended

5 / 5

Napisz opinię

Pokrewne produkty

Najlepsze