Serwis do herbaty oolong typu Superior ulung sfermentowane Tea 1725 organiczny zielony Anxi, które TieGuanYin Tea China Food Tie guan yin tea for Weight Lose Health

Dostępność: W magazynie

zł23.10

Opis produktu

Informacje Dla Kupujących

Staramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby zapewnić państwu najbardziej niezawodny i niedrogi sposób dostawy.Ale czasami międzynarodowa dostawy zależy od firmy kurierskiej i lokalnych zwyczajów/opłat.Nie możemy wziąć na siebie odpowiedzialności za celną opóźnienie lub podatek.Jeśli nie otrzymasz swój towar na czas, skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy.

Czas Dostawy

Szczegóły zostaną wysłane około 2 dni po tym, jak płatność zostanie oczyszczona.Do przybycia ładunku wymagane jest około 27 dni.

O Produkcie

Wszystkie sprzedawane przez nas towary są opisane w miarę naszych możliwości, tak dokładnie i z najwyższą starannością z naszej strony.

Jednak, aby uniknąć wszelkich potencjalnych pomyłek, ja z szacunkiem proszę pomóc nam zrobić tę wzajemnie zadowalającą ofertę, dokładnie po zapoznaniu się opis towaru i zdjęcia, a także ustawiając wszystkie pytania przed zakupem.

Problemy

Proszę dać nam szansę, aby rozwiązać każdy problem.Rozumiemy twoje obawy i rozczarowania i postaramy się zrobić wszystko, aby rozwiązać te problemy.Proszę, napisz, przed wyjazdem każdy negatywną opinię lub otworzyć spór na ali-express

Zadowalający Klienta

Nie wahaj się do nas z wszelkimi pytaniami lub problemami w dowolnym czasie przed i po dokonaniu zakupu.Dążymy do tego, aby był w 100% zadowolony z klientami.Naszym celem jest, aby być szczęśliwym klientem i miło kupowali u nas.

Jesteśmy pasjonatami naszych produktów i dbać o ciebie.

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Pojemność: 650 ml
  • Dowód: NIE
  • Numer Modelu: 1

Opinie

Napisz opinię

Pokrewne produkty

Najlepsze