10 szt HO Scale 3V Model Railway Lamppost LED Park Lanterns Street Lamp/Model Park Lamps/Train/Railroad Layout

Dostępność: W magazynie

zł30.41

Opis produktu

Opis produktu

Dokładną skalę odtwarzanie oświetlenia chodników, ulic i placów z minionych epok.Skala ho.Pakiet 10 lamp (SMD LED).łatwo wkłada się do platformy lub podstawę dioramy Użyj źródło zasilania 2 - 3,2 v dc (20 ma).Hurtownia/aso ceny są dostępne; proszę, zapytaj.

___

1. polityka dostawy 1.1. dostawa na całym świecie. 1.2. większość zamówień mogą być wysyłane w ciągu 24 godzin, wszystkie zamówienia mogą być wysłane w ciągu 3 dni roboczych. 1.3. wszystkie zamówienia w weekendy i święta będą wysyłane w dni robocze. 1.4. koszt wysyłki zostanie obliczony zgodnie z wagą towaru, który można kupić, adresu dostawy oraz wybranym sposobem dostawy. 2.Zwroty i zwroty możesz zwrócić produkty, które ci się nie podobają, w ciągu 14 dni od momentu ich otrzymania do refundacji.Koszt dostawy nie podlega zwrotowi i ponosi odpowiedzialność za dostarczenie towaru z powrotem.Towar(y) musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu.Proszę, skontaktuj się z nami przed wysłaniem produktu z powrotem, aby uzyskać instrukcje. 3. Opinie Będziemy wdzięczni, jeśli można zrobić obiektywne i prawdziwe opinie na temat naszych produktów, opierając się na swoich uczuciach po użyciu naszych produktów.to pomoże nam zrewidować nasze produkty i usługi.Jeśli nie jesteś zadowolony z produktami, sprzedażą lub obsługą klienta lub innych problemów, prosimy o kontakt z nami, przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i dostarczać państwu najlepsze kliencką obsługę.

___

FunTrying ®, chińska firma, produkuje szeroką skalę manekin materiały i miniaturowe modele z 2017 r. większość naszych klientów-to modelowe firmy, producenci modeli architektonicznych, modelowe kolejarze, indywidualne entuzjaści modelu kolei, wzorcowych dioram i miniaturowych modeli...zawsze doceniamy jakość produktów i obsługa klienta i ciężko pracujemy na ten cel.Dzięki temu zdobyliśmy grupę lojalnych użytkowników i zgromadził prawie 5000 fanów na stronie Facebook.Proszę śledzić nas i znaleźć więcej aktualizacji w przyszłości.Baw się dobrze i dalej spróbować na wielki szał miniaturowe modele i диорамами.

  • Skala: Ho 1/87
  • Ostrzeżenie: Tylko Do Wyrobu Dużych Modeli
  • marka: FunTrying
  • Wysokość: 65 mm
  • Opakowanie: 10 szt./op.
  • Przedział Wiekowy: 14 Lat I Starsze
  • Temat: Transport
  • Napięcie: DC 3V
  • Kolor Oświetlenia: Biały ciepły lub migające światło
  • Numer Modelu: LT06

Opinie

Napisz opinię

Pokrewne produkty

Najlepsze